Geodeta Sieradz

O Firmie

Biuro GEONOVA Usługi Geodezyjne Kamil Zaryczny w Sieradzu istnieje od 2009 roku i z każdym rokiem zwiększa się ilość zadowolonych klientów, którzy z nami współpracują. Cechuje nas przede wszystkim rzetelność, wykonywanie zleceń w terminie oraz szeroko pojęty profesjonalizm. GEONOVA to młoda firma geodezyjna posiadająca już jednak duże doświadczenie w branży geodezyjnej.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, bez przeszkód i - co ważne - w terminie realizujemy zlecenia na terenie woj. łódzkiego jak i całym kraju. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm, instytucji publicznych oraz osób prywatnych.

Nasza praca wykonywana jest precyzyjnie i na wysokim poziomie ze szczególną dbałością o interes klienta. Pragniemy dbać o wizerunek Firmy i pokazać Państwu, że ważna jest nie tylko praca, ale równieeż rzetelna i wiarygodna pomoc oraz doradztwo w zakresie geodezji.

Sprostamy równieeż w obsłudze i realizacji zleceń nietypowych.

Zapewniam pełną obsługę geodezyjną w zakresie przygotowania i realizacji wszelkich inwestycji o charakterze budowlanym i instalacyjnym tak w zakresie wykonawstwa jak i regulacji stanu formalno-prawnego przedsięwzięcia.

Nasze certyfikaty i dyplomy